Breaking News

İZLE Rasim Kaan Aytoğu Sızan Video Kaseti Twitter’da Viral Oldu

Dr. Rasim Kaan Aytoğu şu anda Killer Holding Şirketler Grubu’nun finans grup direktörüdür. Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda da yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Dr. Rasim Kaan Aytoğu, CEO of Ihlas Holding Sedat Peker’s Twitter Exposure

Dr. Rasim Kaan Aytoğu, CEO of Ihlas Holding Sedat Peker’s Twitter Exposure

İhlas Holding CEO’su Sedat Peker Dr. Rasim Kaan Aytoğu’nun Twitter paylaşımı
Sedat Peker, İhlas Holding CEO’su Rasim Kaan Aytogu’yu Twitter’dan ihbar etmekle suçlanıyor. Sedat ile ilişkisi olduğu iddia edilen isimsiz bir kullanıcının Twitter’da Aytogu’nun özel bir videosunu paylaşmasının ardından skandal kamuoyuna yansıdı. Korkusuz Haber’e göre, videoda Aytogu olarak tanımlanan bir kişinin iki erkekle cinsel ilişkiye girdiği görülüyor. Bir Twitter kullanıcısı, “Prof. Dr. Rasim Kaan Aytou’nun LGBT filmlerini iyice inceledim. Video şu anda internette hızla yayılıyor. AK Parti’nin ikinci İzmir bölge milletvekili adayı oldu. LGBT’lerle alay ediyorsunuz ama asıl odak noktanız bu konular. İlgili: Sedat Peker’in Twitter’da viral ve sızdırılan videosunu buradan izleyin

Küçük patronumuz Cem’den bahsediyorsunuz, Sedat Peker’in elinde hayati bir şey yok, yalan söylüyor, muhabir Cem Küçük’e yanıt olarak tweet attı. Havlama becerisi zayıf olan bir köpeğin kurtları eve çağıracağından daha önce bahsetmiştik. TGRT televizyonunun ve çalıştığı gazetenin sahibi hlas Holding’in CEO’su.

Rasim Kaan Aytoğu Yaş, aile, erken yaşam
Rasim Kaan Aytou 1961 yılında doğdu (61 yaşında). Amerikan vatandaşlığına sahiptir. Beyaz etnik gruba aittir. Doğum tarihi ve burcu tam olarak bilinmiyor.

Baca Juga  New Link Watch: Twomad Belle Delphine Twitter Video Viral on Social Media

Dr. Rasim Kaan Aytoğu Wife, What about his Relationship?

Dr. Rasim Kaan Aytoğu Eşi, İlişkiniz ne durumda? Aatay Özhan Aytou, Rasim Kaan Aytou’nun avukat Esin Aytou ile evliliğinden olan oğlunun adıdır.

Dr. Rasim Kaan Aytoğu’s Career, What is his profession?

Türk işadamı ve politikacı Rasim Kaan Aytogu, iktidara sağlam bir şekilde hakim. Aytu, İBB üyelik dairesi başkanı, İstanbul Altın Borsası kurucu genel sekreteri, Başbakan Başdanışmanı ve STA, STON, BELTUR, GDAS ve KÜLTÜR A’nın kurucusudur. birkaç şirket ünlü. Daha sonra Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Dubai’de Tanmiyat Yatırım Holding Grubu’nun CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın yönetim kurulu üyeliği, Cidde Kentsel Gelişim Yatırım Holding’in finans bölümü başkanlığı ve Kiler Holding Şirketler Grubu’nun finans grubu yöneticiliği yaptı. Dr. Rasim, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Körfez ülkelerinde finans ve ekonomi üzerine İngilizce dersler ve seminerler vermiş, ayrıca İngilizce, Türkçe ve Arapça yayınlanmış çok sayıda makale ve akademik araştırma yapmıştır. Orta düzeyde Arapça ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. Dr. Rasim Kaan Aytoğu’nun serveti ne kadar?
Rasim Kaan Aytoğu’nun net değeri henüz açıklanmadı.

Baca Juga  Link (Tanpa Sensor) Video Andai Saja Satu Kos Viral Tiktok Gdrive

Which school and college did he go to?

İZLE Rasim Kaan Aytoğu Sızan Video Kaseti Twitter'da Viral Oldu

Lise eğitimini 1982 yılında zmir’de tamamladıktan sonra Illinois Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Dr. Rasim aynı yıl Endüstri Mühendisliği bölümünden onur derecesiyle mezun oldu. 1988’de Harvard Üniversitesi’nde Başbakanlık tarafından ABD İşletme Programı’na layık görüldü.

Rasim doktora derecesi ile mezun oldu. 1994 yılında Pacific Western Üniversitesi’nden finans alanında yüksek lisans yaptı. 1989 yılında Kamu Yönetimi Uluslararası Finansman Programı’ndan mezun olduğu Devlet Planlama Müsteşarlığı’ndan Birleşik Krallık Kamu Yönetimi Enstitüsü’ne geçti.

Is he available on any kind of social media platform?

Rasim Kaan Aytoğu’yu Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya platformlarında da aradık ama bulamadık. farklı bir ada sahip bir sosyal medya hesabınız olmalı veya hiç hesabınız olmayabilir.

Dr. Rasim Kaan Aytoğu’nun boy ve kilosunun fiziksel yönü

Height Not Available
Hair color Black and white
Eye color Black
Weight Not Available
Body type Fit
Sexual orientation Straight

Rasim Kaan Aytoğu hakkında ilginç gerçekl er bilinmeli

Nationality Turkish
Ethnicity White
Zodiac sign Not Available
Relationship Status Married

Check Also

3

{rò rỉ đầy đủ} Hot clip 7s gamkami clip hot nhất việt nam hiện nay gấm kami lộ 12

makaryo.net – {rò rỉ đầy đủ} Hot clip 7s gamkami clip hot nhất việt nam …